strzałka do góry

Aktualności

Dodano: 2022-04-10

Partnerspol Group jako Platinum Partner na wydarzeniu Automotive 2022

Miło nam poinformować, że 5-6 kwietnia wzięliśmy udział w Międzynarodowym Spotkaniu Branży Motoryzacyjnej IABM. International Automotive Business Meeting to konferencja skupiająca najlepsze firmy w branży motoryzacyjnej oraz jest miejscem gdzie liderzy technologii i innowacji spotykają się, aby zbadać przyszłość branży samochodowej. 

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w naszych spotkaniach i mamy nadzieję ponownie zobaczyć się w niedługim czasie. Cieszymy się, że jesteśmy częścią działań kształtujących przyszłość branży. #business  #automotive 

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

https://www.iabmevent.com/press-release-iabm2022-new-reality-for-the-automotive-industr 

 

 


Dodano: 2022-04-08

Kolacja charytatywna- Ambasciata d’Italia a Varsavia

Wzięliśmy udział w kolacji charytatywnej zorganizowanej przez Włoską Ambasadę w Warszawie. Odbyła się ona przy współpracy z Euro-Toques Italia i Federazione Italiana Cuochi. Wszystkie środki zgromadzone z tego wydarzenia zostaną przekazane na pomoc Ukrainie.

#WeStandWithUkraine.

 


Dodano: 2022-04-05

Dziękujemy Wam

Podziękowanie zrobione wlasnoręcznie przez dzieci z Ukrainy, które są zakwaterowane w Hostelu Łowicz.

 


Dodano: 2022-03-24

Pomoc humanitarna - transporty humanitarne Lions Centrum Warszawa. Pomagamy razem

Ściśle współpracujemy z organizacja charytatywną Lions Centrum Warszawa. Koordynujemy wspólnie transporty z pomocą humanitarną do Ukrainy.
 
#pomagamyrazem #pomocUkrainie


Dodano: 2022-03-23

Pomoc Ukrainie

Wielu przyjaciół skontaktowało się z nami aby spytać w jaki sposób mogą wesprzeć sprawę uchodźców z Ukrainy w hostelu firmy Partners w Łowiczu. Nie chcąc otrzymywać bezpośrednio wpłat pieniężnych zawarliśmy porozumienie z organizacją non profit AVSI Polska, która to będzie zakupywać niezbędne towary za środki wpłacane z tytułem przelewu „Wsparcie uchodźców z Ukrainy projekt Partners Łowicz” .

Ważne aby w tytule przelewu wpisać: „Wsparcie uchodźców z Ukrainy projekt Partners Łowicz”  
AVSI Polska
Spółdzielczy Bank Rozwoju                                                      
c/c PLN: PL07 8769 0002 0680 1313 2000 0030
c/c EUR: PL83 8769 0002 0680 1313 2000 0020
SWIFT: POLUPLPR


Dodano: 2022-03-21

Impreza dla dzieci w Hostelu Łowicz przy współpracy z Caritas

W minioną sobotę mieliśmy przyjemność zorganizować imprezę dla dzieci w Hostelu Łowicz przy wsparciu organizacji Caritas. Animatorzy zaopiekowali się tymi najmniejszymi. Zorganizowany był również grill dla wszystkich.


Dodano: 2022-03-14

Kolejne kroki w pomocy uchodźcom - dostosowanie pomieszczeń do potrzeb dzieci

Gośćmi naszego hostelu w Łowiczu są głównie matki z dziećmi, które szczególnie potrzebują teraz naszego wsparcia.
Część dzieci udało nam się zapisać w trybie natychmiastowym do lokalnej szkoły, zapewniliśmy kursy językowe oraz pomoc dwujęzycznego psychologa dla dzieci i dorosłych. Stworzyliśmy również pokój do zabaw dla dzieci oraz pokój z komputerami.
Przygotowujemy także nową kuchnię z przyległą stołówką.

 

 


Dodano: 2022-03-13

Posiedzenie Polsko-Włoskiej Grupy Parlamentarnej w sprawie pomocy Ukrainie

Jeden ze współwłaścicieli Partnerspol Group, Umberto Magrini, uczestniczył jako członek włoskiej delegacji w posiedzeniu Polsko-Włoskiej Grupy Parlamentarnej. Spotkanie odbyło się na zaproszenie Pana Grzegorza Piechowiaka, wiceministra rozwoju.
Potwierdzono zaangażowanie humanitarne na Ukrainie oraz wsparcie w przyjmowaniu uchodźców wojennych.
Jesteśmy wzruszeni jak wiele udało nam się wspólnie osiągnąć w ciągu ostatnich tygodni na rzecz Ukrainy i z każdym dniem kontynuujemy nasze działania pomocowe.


Dodano: 2022-03-07

Pomoc Ukraińcom, uciekającym przed wojną- Hostel Łowicz

Od pierwszych dni wojny otworzyliśmy drzwi naszego hostelu Łowicz dla rodzin pochodzących z Ukrainy. Aktualnie znajduje u nas schronienie ponad 250 osób, w tym 48 dzieci. Liczba przyjmowanych przez nas osób cały czas rośnie.
#SolidarnizUkraina #StopTheWar #StandWithUkraine


Dodano: 2019-12-09

PartnersPol Group z wyróżnieniem programu Operator Logistyczny Roku 2019

W dniu 5 grudnia br. podczas Gali Logistyki, Transportu, Produkcji w Hilton Warsaw Hotel w Warszawie ogłoszone zostały wyniki XVIII edycji badania Operator Logistyczny Roku. Wyróżnienie honorowe w kategorii Najwyższa jakość usługi za odpowiednią cenę – zdobyła firma PartnersPol Group.

 


Dodano: 2019-09-27

Pobiegliśmy i pomogliśmy

Drużyna PartnersPol Group po raz trzeci wzięła udział w Biegu charytatywnym - Warsaw Business Run.
10 naszych zawodników ukończyło bieg na dystansie ok 3,8,którego celem była pomoc dla osób po amputacjach.
Bieg odbył się po raz 8, równolegle w 10 miastach Polski.
Cieszymy się, że mogliśmy znów być częścią tej inicjatywy i dziękujemy naszym pracownikom za udział i poświęcenie!

 


Dodano: 2019-09-27

Wspieramy lokalną społeczność

8 września br. w Kampinosie odbyła się XXI edycja Eko-Pikniku. Zaprezentowano mnóstwo atrakcji dla dzieci i dorosłych, w tym występy lokalnych zespołów muzycznych, zlot zabytkowych samochodów, wesołe miasteczko i kramy z regionalnymi przysmakami. Firma Partners była sponsorem głównym imprezy i fundatorem nagród w konkursie plastycznym.
 

 

 


Dodano: 2019-06-10

Dzień Dziecka w Krasnymstawie.

okazji dnia dziecka delegacja firmy PartnersPol Group odwiedziła osobiście wychowanków Domu Dziecka w Krasnymstawie. Na miejscu, we współpracy z dyrekcją ośrodka, zorganizowaliśmy piknik z masą atrakcji. Były m.in dmuchańce, jazda na kucyku, malowanie buziek, przeciąganie liny oraz emocjonujący mecz siatkówki. Mieliśmy szansę podziwiać przygotowany przez dzieci występ oraz wręczyć im upominki. Oprócz sfinansowania całej imprezy, zorganizowana została również zbiórka najpotrzebniejszych rzeczy m.in ubrań, książek czy kosmetyków. Dziękujemy naszym pracownikom za zaangażowanie i wszystkim opiekunom i wychowankom Domu Dziecka w Krasnymstawie za tak ciepłe przyjęcie.


Dodano: 2019-05-13

Certyfikat CWB dla Partners Polska

Dołączyliśmy do grona firm wyróżnionych Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej. Wyróżnienie, nadawane jest firmom o wysokiej ocenie stabilności wystawianej według danych Bisnode Polska.


Dodano: 2019-03-22

Fotorelacja z turnieju!


Dodano: 2019-03-18

III miejsce dla PartnersPol Group!

W dniach 16-17 marca drużyna Partnerspol Group  wzięła udział w XIV Mistrzostwach Polskich firm transportowych w halowej piłce nożnej w Toruniu
Przez dwa dni nasi piłkarze rywalizowali z 19 drużynami, zdobywając III miejsce w całym Turnieju. 
Specjalne wyróżnienie, otrzymał jeden z naszych zawodników - Jakub. 
Dziękujemy i jeszcze raz gratulujemy wszystkim Piłkarzom. 

 


Dodano: 2019-03-06

PartnersPol Group wspiera Dom Dziecka w Krasnymstawie.

Od roku 2018 roku grupa PartnersPol jest zaangażowana w pomoc dla dzieci z Domu Dziecka w Krasnymstawie

Dodatkowo firma zorganizowała dla dzieci wycieczkę do Warszawy do bardzo popularnego wśród najmłodszych Centrum Nauki Kopernik. W programie dnia było zwiedzanie Centrum oraz wizyta w Planetarium. W wydarzeniu wzięło udział 5 przedstawicieli firmy, w tym prezes spółki PartnersPol Group Polska; Alicja Kwiatosz, dyrektor placówki opiekuńczo- wychowawczej w Krasnymstawie oraz 26 podopiecznych placówki wraz z opiekunami. Cieszymy się, że mogliśmy wspólnie spędzić dzień i sprawić dzieciom radość. 


Dodano: 2019-03-05

Dołącz do nas!

Poszukujemy studentów ostatniego roku oraz absolwentów Szkoł Wyższych Technicznych do działów 

logistyki, controllingu i administracji.

 

Prześlij nam swoje CV na adres rekrutacja@partnerspol.pl

Nasze oferty znajdziecie również w Biurze Karier Politechniki Warszawskiej, z którą współpracujemy.


Dodano: 2019-01-18

Budujemy DOM!

PartnersPol Group wspiera budowę Domu Pogodnej Jesieni w Łowiczu. 
Projekt jest realizowany przez Fundację Czyń Dobro im. Jana Pawła II i już w tym roku najniższa kondygnacja zostanie oddana do użytku. Pomieści ona 35 seniorów. Cieszymy się, że od 2008 roku możemy wspomagać tak ważną inicjatywę.


Dodano: 2019-01-02

Wspieramy UNICEF

Już po raz kolejny zakupiliśmy kartki świąteczne od organizacji Unicef, wspierając tym samym pomoc dla dzieci z krajów rozwijających się.

1 kartka to szczepionki przeciw polio dla 3 dzieci. 100 kartek to koszt rocznej opieki nad osieroconym dzieckiem w Afryce.

Cieszymy się z możliwości wspierania międzynarodowej organizacji, która od ponad pięćdziesięciu lat aktywnie działa na rzecz pomocy wszystkim potrzebującym dzieciom na całym świecie.


Dodano: 2018-11-29

PartnersPol Group- Golden Partner AUTOMOTIVE 2018

W dniach 27-28 listopada mieliśmy przyjemność brać udział w najważniejszym wydarzeniu w branży automotive w charakterze Golden Sponsora. Uczestniczyliśmy w dyskusjach, panelach, prezentacjach oraz byliśmy jednym z wystawców w EXPO Silesia. Bardzo dziękujemy za współpracę przy tym wydarzeniu Włoskiej Izbie Handlowo- Przemysłowej w Polsce.


Dodano: 2018-11-11

TARGI TRANSLOGISTICA 6-8 LISTOPAD 2018

Za nami VI Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki. Dziękujemy wszytskim odwiedzającym za dyskusje i spotkania podczas trzech dni targów. Już po raz piąty Partnerspol Group brał udział w tym, największym w Polsce wydażeniu w branży TSL.


Dodano: 2018-10-22

Chronimy pszczoły!

Program ochrony pszczołowatych odpowiada na problem masowego ginięcia pszczół, które są niezwykle ważnymi dla człowieka zwierzętami. Podejmuje działania sprzyjające poprawie warunków ich bytowania i żerowania. Cieszymy się, że możemy być częścią tego projektu. Bardzo dziękujemy za współpracę - our bee guardian- Matteo De Simone.

#savingbees


Dodano: 2018-07-02

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

Jest nam niezmiernie miło poinformować, że Partners sp. z o.o. dołączyła do grona firm wyróżnionych Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej!

Dlaczego to takie ważne?

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej potwierdza wiarygodność naszej firmy jako kontrahenta. Wyróżnieni Certyfikatem to firmy o danych finansowych dających gwarancję na wysoki poziom rentownościzdolności i płynności finansowej, których poziom zadłużenia oraz zarejestrowanych przeterminowanych płatności jest znikomy.

Tylko 1% firm na rynku znajduje się

w elitarnym gronie wyróżnionych

Bisnode Certyfikatem Wiarygodności Biznesowej!

Wyróżnienie wydawane jest przez europejskiego pioniera w zakresie analizy i wykorzystania danych, Bisnode Polska.


Dodano: 2018-02-02

PartnersPol Group podczas V edycji targów Trans Poland

8-10 listopada 2017 r. w Centrum EXPO XXI w Warszawie, odbyła się V edycja Targów Trans Poland, w których PartnersPol Group był jednym z wystawców. 


Dodano: 2018-02-02

Wspieramy !

Wspieramy i zachęcamy do wspierania

SCHRONISKA NA PALUCHU ! 
 


Dodano: 2018-02-02

Nowa usługa!

Myjnia oraz serwis palet i pojemników plastikowych.

Nowoczesny tunel myjący pozwala osiągnąć maksymalną wydajność 180 palet/h przy zminimalizowanym zużyciu wody, detergentów i energii. Pełna dokumetacja potwierdzająca mycie pojemników / palet zgodnie z wymaganymi warunkami. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce oraz własnym ośrodkom logistycznym, Grupa PartnersPol oferuje kompleksową usługę przy zachowaniu standardów jakości na najwyższym poziomie. Usługa obejmuje również transport brudnych komponentów od klienta, mycie, klasyfikację, magazynowanie oraz transport czystych palet do klienta. Poza specjalistycznym, ekologicznym myciem oferujemy również serwis pojemników i palet welokrownego użytku.

Więcej na stronie w zakładce "myjnia".


Dodano: 2017-01-17

Drugie miejsce w rozgrywkach piłkarskich Ligi Biznesu!

Aby zobaczyć pasjonujące rozgrywki wcale nie trzeba było jechać na europejskie stadiony, bowiem z równie intensywnym zaangażowaniem co zawodnicy znanych klubów, gole strzelali pracownicy firmy Partners i PartnersPol Group! Zespół zdobył drugie miejsce w rozgrywkach piłkarskich Ligi Biznesu! Gratulacje!


Dodano: 2016-10-20

TransPoland 2016 - IV Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki w Warszawie

8- 10 listopada 2016 roku w hali EXPO XXI w Warszawie odbędzie się IV edycja największego w tej części Europy wydarzenia w branży TSL – Targi TransPoland, w których Partnerspol Group będzie jednym z wystawców.

Międzynarodowe Targi Transportu i Logistyki TransPoland 2016, to spotkanie profesjonalistów na co dzień związanych z transportem, logistyką i magazynowaniem.  Swoje produkty i rozwiązania prezentują firmy działające w oparciu o zagadnienie transportu intermodalnego; logistyki, transportu (kolejowego, drogowego, morskiego, lotniczego); producenci taboru transportowego; wytwórcy części i podzespołów w różnych sektorach transportu; producenci systemów transportu wewnętrznego i wyposażenia magazynów; producenci rozwiązań z zakresu ITS oraz systemów zarządzania transportem.

Więcej informacji na stronie:http://trans-poland.pl 

 

 

 

 


Dodano: 2016-05-15

Certyfikat Złoty Płatnik 2015

Po raz kolejny Partners Sp.zo.o. została laureatem Plebiscytu Złoty Płatnik 2015, organizowanego przez Euler Hermes Collections, lidera w zarządzaniu należnościami. Złoty Płatnik 2015 to prestiżowe wyróżnienie za zachowanie najwyższych standardów dyscypliny płatniczej, świadczace o rzetelności firmy. W praktyce  oznacza to, że  jesteśmy liderem, o najwyższym Wskaźniku Moralności Płatniczej w 2015 roku i dołączyliśmy do elitarnego grona polecanych  i solidnych  kontrahentów.

 


Dodano: 2016-04-10

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej

PartnersPol Group Sp.zo.o.znalazła się  w prestiżowym gronie firm z Polski , które  mogą pochwalić się CertyfikatemWiarygodności Biznesowej -nadawanym przez  Międzynarodową Wywiadownię Gospodarczą Bisnode D&B Polska.

Certyfikat Wiarygodności Biznesowej jest wizytówką  firmy. Świadczy o doskonałej  kondycji finansowej i bardzo dobrze wypracowanych  zwyczajach płatniczych.Jest to sygnał dla obecnych, jak i potencjanych  kontrahentów , że PartnersPol Group jest godnym zaufania partnerem biznesowym.

 

 


Dodano: 2016-03-28

Certyfikaty Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnego z normą ISO 14001:2004

W lutym bieżącego roku przystąpiliśmy do recertyfikacji Systemu Zarządzania Środowiskiem zgodnego z normą ISO 14001:2004 w zakresie realizacji projektów logistycznych, magazynowania, co-packingu oraz transportu krajowego i międzynarodowego. Po raz kolejny, ważność certyfikatów w firmie Partners i PartnersPol Group została przedłużona do dnia 06.02.2019 roku.

Zobacz certyfikaty 


Dodano: 2016-03-15

XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych

W dniach 27-28 lutego 2016 r. w Wałbrzychu, odbyły się XI Mistrzostwa Polski Firm Transportowych i Logistycznych w halowej piłce nożnej. Dziękujemy naszym kolegom za godne reprezentowanie firmy Partners.

Więcej szczegółów na temat Mistrzostw  


Dodano: 2016-01-15

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016

Certyfikat Firma Godna Zaufania 2016 został przyznany firmie Partnerspol Group za nienaganną opinię w Internecie, zasługi biznesowe, a przede wszystkim za jakość świadczonych usług i wyróżniające podejście do klienta.
Nasz profesjonalizm, poparty rzetelnym prowadzeniem działalności, miał niezwykle istotny wpływ na wynik badania, który umożliwił przyznanie Certyfikatu - gdyż nie posiadamy negatywnych opinii w Internecie.
Certyfikat Firma Godna Zaufania wyróżnia tylko najlepsze Firmy!


Dodano: 2015-12-03

Operator Logistyczny Roku

Firma PartnersPol Group została wyróżniona w XIV edycji badania Operator Logistyczny Roku 2015. Wyróżnienie przyznano firmie za najbardziej zdywersyfikowany pakiet usług logistycznych.
Wręczenie nagrody odbyło się podczas największego w Polsce spotkania środowiska top managementu łańcucha dostaw, które odbyło się 3 grudnia br. w hotelu Sofitel Victoria w Warszawie.
Operator Logistyczny Roku to wspólne przedsięwzięcie badawcze kilkudziesięciu czołowych firm logistycznych. Jego celem jest dostarczanie uczestnikom rynku wiedzy na temat oczekiwań klientów oraz poziomu wykonywania usług logistycznych. Na podstawie wyników badania powstaje ranking firm cieszących się największym zaufaniem klientów. Ranking służy promowaniu usług logistycznych najwyższej jakości.